HELLENIC TEAM FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηSite
Navy Field

ΙΕΡΑΡΧΙΑ


ΑΡΧΗΓΟΣ
sea_man

ΓΕΡΟΥΣΙΑ
alkisf1cg, dimos, manolakis

ΔΙΟΙΚΗΣΗ
odisseas, pass550, manos, radikia


Πρόσφατα Θέματα
» teamspeak - nf forum για επικοινωνια με ατομα που συνεχιζουν
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΣαβ Ιαν 10, 2015 1:14 am από christos

» Gia thn clan
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΔευ Μαρ 04, 2013 5:06 am από odisseas

» Ο ΣΤΟΛΟΣ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 10:14 pm από Phantomas

» HA defence sto Tokyo
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18, 2011 8:43 pm από christos

» ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΤΟΚΥΟ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 4:10 pm από bluepoint

» H.A ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 12:01 am από dimos

» ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΣΤΟΛΟΥ
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΔευ Φεβ 28, 2011 6:34 pm από odisseas

» Ο ήρωας τσολιάς που αυτοκτόνησε με την σημαία
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 10, 2011 9:56 pm από dimos

» Η Αργεντινή δεν ήταν τίποτε. Εσάς θα σας εξαφανίσουν…
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΔευ Ιαν 31, 2011 10:35 pm από dimos

Ψηφοφορία
Αν ξεκινούσατε σήμερα το WoT ποιό έθνος θα επιλέγατε;
Αμερικάνους
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcap11%ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap
 11% [ 4 ]
Γερμανούς
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcap37%ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap
 37% [ 14 ]
Ρώσσους
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcap53%ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap
 53% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 38
Κορυφαίοι συγγραφείς
alkisf1cg (750)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
manolakis (707)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
ierax (619)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
wolf21 (224)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
dimos (187)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
kostasmd (184)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
XRISTARAS (182)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
Admin (162)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
titanas (142)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 
RAIKONEN (142)
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_lcapΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Voting_barΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Vote_rcap 

 

 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
manolakis
MODERATOR
MODERATOR
manolakis


Αριθμός μηνυμάτων : 707
Ηλικία : 57
Registration date : 13/11/2007

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....   ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠαρ Νοε 26, 2010 4:13 pm

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα !Λέει στον μπάρμαν:- Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες γκόμενες !Αφήνει 200 ευρώ φιλοδώρημα, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ πουρμπουάρ...Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:- Συγγνώμη κύριε μου, αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο...- Κοίταξε Τάκη, του λέει ο τύπος. Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά...Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες...- Και το τρίτο ; τον ρωτάει ο μπάρμαν- Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί...ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ierax
Admin
Admin
ierax


Αριθμός μηνυμάτων : 619
Ηλικία : 51
Location : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 14/11/2007

Character sheet
games: 5

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....   ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠαρ Νοε 26, 2010 9:41 pm

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 clap clap clap clap clap clap clap clap cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359 ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... 455359
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XRISTARAS
LEVEL8
LEVEL8
XRISTARAS


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ηλικία : 30
Location : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/01/2009

Character sheet
games: 5

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....   ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΠαρ Νοε 26, 2010 11:30 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RAIKONEN
LEVEL8
LEVEL8
RAIKONEN


Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ηλικία : 26
Location : ano patissia(athina)
Registration date : 11/01/2009

ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....   ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.... Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 10:12 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HELLENIC TEAM FORUM :: Διάφορα Θέματα :: Καφενείο-
Μετάβαση σε: